x-yazilim
1

Barkodlu Satış Sistemleri.
Barkodlu market yazılımlarımız ve barkodlu üretim sistemlerimiz ile işyeriniz de rahat & kolay bir iş takibi ile iş akış hızınızın performansını iki katına çıkarabilirsiniz.

2

RFID Etiket Sistemleri.
Etiketler, üzerine yapıştırıldıkları ürün veya nesnelerin bilgileri ile birlikte tekil nümerik değerler taşımaktadırlar ve bu tekil numaralar sayesinde her ürün tek başına tanımlanabilir.

3

Üretim Takip Sistemleri.
Üretim Takip Sistemi; üretim süreçlerinin anlık izlenmesi ve verimliliğinin analiz edilip artırılabilmesi amacı ile firmamız tarafından kurulur.

4

PLC-PC Arayüz Sistemleri.
PLC – PC arayüz sistemlerimiz sayesinde bilgisayar destekli olarak olarak makinalarınızı daha kullanışlı ve verimli hale getirebilirsiniz.

5

PLC-Makina Yazılımı.
PLC ( Programlanabilir Lojik Kontrolör ) makine kontrolünde kullanılan sıralı röle devreleri yerine geliştirilmiş bir cihazdır. PLC’ ler girişlerine ve o anki çalışma konumuna bakarak çıkışlarına açma/kapama komutları gönderebilir.

6

SCADA-Yazılımı.
Kapsamlı ve entegre bir Veri Tabanlı Kontrol ve Gözetleme Sistemi (Supervisory Control and Data Acquisition (SCADA) ) kontrol sistemi sayesinde, bir tesise veya
işletmeye ait tüm ekipmanların kontrolünü, üretim planlamasını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz..