loader

X-YAZILIM – Web tasarım hizmetleri, özel, modern, hedeflerinize uyan, benzersiz  tasarım uygulamaları hazırlamaktadır. Sürekli yenilenen, güncel trendleri takip eden bir web tasarım şirketiyiz. Görsel tasarımı, içerik ve kodlamayı bir birine uyan ve yakışan taslakla hazırlar, içeriğin bilhassa özgün olmasına dikkat ederiz. Anlatılmak isteneni belirgin kılacak şekilde oluşturur, görsel yapının ve dinamikliğin üstüne estetik bir görünüm kazanmasını sağlarız.

Kurumsal Web Tasarım / Web Tasarım

Firmanızı daha ileriye taşıyabilmek için, yapabileceğiniz en düşük maliyetli yatırım bir Web Sitesi kurmaktır. Sizi ülke, hatta dünya çapında tanıtma yeteneğine sahip olmasının, yanı sıra bir yatırım için minumum maliyetle, ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Bunların her biri Web Tasarımına özen gösterilmesi gerekliliğini vurgulayan etkenlerdir. Hem firmanızın kişiliğine, hem de içinde bulunduğu sektöre uygun bir Web Tasarım, sizi ideallerinize bir adım daha yaklaştıracaktır.

  • Web Tasarım
  • SEO
  • E-Ticaret
  • Grafik Tasarım
  • E-Katalog

[/list]

Dünya yeniden şekilleniyor! Toplumların alışkanlıkları ve davranışları, web dünyasının sunduğu olanaklara göre hızla değişiyor. Köşe başında işlek bir iş yeri açmak yerine artık; “Google’da Nasıl Yerimizi Alırız” diye konuşur olduk. Her geçen gün çığ gibi büyüyen bu dev ağ içinde, peki siz yerinizi aldınız mı?

.